HISTO CUP

Standardní vstupenky
HISTO CUP - VÍKEND
500,00 Kč
Mapa platnosti vstupenek
Tribuna A

Při MotoGP plní přírodní tribuna A roli motorkářského kempu. Fanoušci jízdy v jedné stopě mají na tribuně po celý závodní víkend veškerý servis – občerstvení, večerní program a samozřejmě i velkoplošnou obrazovku.

To vše s prvotřídním výhledem na závodní dráhu, která je od áčka vzdálená pouhých 15 metrů.

Tribuna B
Přírodní tribunu B najdete u vjezdu do páté zatáčky, která následuje po výrazném klesání, kde musí jezdci prudce brzdit. Na tribuně je veškeré zázemí pro fanoušky – sanitární zařízení, občerstvení a základní sortiment merchadisingu.
Tribuna C

Hned čtyři zátačky vidí diváci z nejtraktivnější přírodní tribuny C. Úsek zvaný stadion mnozí považují za nejtraktivnější část trati, protože jde o technickou pasáž a jezdci se tu často předjíždějí.

Céčko je vlajkovou lodí přírodních tribun na Masarykově okruhu. Při MotoGP tu najdete veškeré potřebné zázemí, stánky s občerstvením, sociální zařížení a samozřejmě velkoplošné obrazovky pro sledování dění na trati.

Tribuna D
Tribuna vede po celé délce klesání k takzvané Schwantzově zatáčce. Severozápadní část tribuny nabízí ideální výhled na poslední dvě zatáčky Stadionu, v jihovýchodní části můžete sledovat jezdce najíždějící do obtížné zatáčky, která dostala jméno po legendárním Kevinu Schwantzovi. Ten v ní těžce havaroval a jeho motorka shořela.
Tribuna E
Přírodní tribunu E najdete přímo naproti legendární Schwantzově zatáčce. Je z ní perfektní výhled na nejnižší místo trati a dvě zatáčky.
Tribuna F

efka máte jako na dlani dvojici zatáček před závěrečným stoupáním k cílové rovince. Jde o jeden z rozhodujících úseků dráhy. Pokud závodník udrží správnou stopu a neztratí rychlost, v následujícím stoupání z toho může výrazně těžit.

Přírodní tribuna F díky své strmosti nabízí nejpřehlednější rozhled po dráze. Částečně je tvořena umělými kamennými schody, díky kterým si pohodlně sednete.

Tribuna G
Závěrečné stoupání Masarykova okruhu jako na dlani. Ze spodní části tribuny G je ideální výhled na jedenáctou a dvanáctou zatáčku před stoupáním, v horní části pro změnu vidíte závodníky najíždět do poslední dvojice zatáček.
VIP tribuna
VIP tribuna
Paddock
V záboxovém prostoru je během závodního víkendu veselo! Místo, kde mají všechny týmy své zázemí, nabízí jedinečnou možnost nahlédnout do zákulisí.
Tribuna T1
Tribuna T2
Tribuna T2
Tribuna T3
Tribuna T3
Tribuna T4
Tribuna T4
Tribuna T5
Tribuna T5
Tribuna T6
Tribuna T6
Parkoviště
Parkoviště
Pokladny
Pokladny